دبیر کل اتاق بازرگانی تهران اعتقاد دارد اختلاس 3 هزار میلیارد دلاری سبب شده بانک ها در لاک دفاعی فرو روند.

محمدمهدی راسخ، دبیر کل اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد که به دنبال فساد اخیر در نظام بانکی کشور، بانک ها در لاک کاملا دفاعی فرو رفته و با قفل شدن سیستم بانکی عملا چشم انداز نگران کننده ای پیش روی فعالان اقتصادی که با مشکل کمبود نقدینگی دست به گریبان هستند، ترسیم شده است.

 راسخ تصریح کرد که اگر روند قفل شدن نظام بانکی کشور ادامه یابد فعالان بخش خصوصی با مشکل جدی مواجه خواهند شد و از این رو از مسوولان دولتی خواست در ارتباط با پرونده اختلاس 3 هزار میلیاردی اخیر کشمکش های سیاسی را کنار گذاشته و رسیدگی به این پرونده جنجالی را به قوه قضاییه برای رسیدگی به آن بسپارند.

دبیر کل اتاق بازرگانی تهران در کمیسیون امور اجتماعی و تشکل های پارلمان بخش خصوصی تهران خاطرنشان کرد که در شرایط فعلی برخی از بانک ها حتی از ارسال پرونده های درخواست تسهیلات جلوگیری می کنند و این پرونده ها را به بایگانی می فرستند.

/39/39

کد خبر 184100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۹
  2 0
  ما هرچی می کشیم از این لاک نظام بانکی است. هر روز یه لاکی می زنه!
  • آرزومندان IR ۱۵:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۰
   0 0
   درست و دقیق نوشته اید.همین بانکها هستند که وامهای میلیونی ومیلیاردی به از ما بهتران میدهند.مانند یکی از دست فروشان سابق در شهرستان قائم شهر که بعد از یک ازدواج پول ساز صاحب 4 کارخانه و دهها قطعه زمین و خانه در آلاشت-بهنمیر-چشمه سر- و... با پول بیت المال شد=یعنی آقای (جمع)کننده پول و استثمار کننده کارگران- دانشجویان کارگر و مشتریان ساده دل =ربا دهنده به مشتریان ساده دلی که با شگردهای غیر مستقیم او آسیب مالی دیده اند=فعال اقتصادی پول آفرین؟!!!