مهر نوشت:

 

مرکز توسعه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران با حضور سید مصطفی سیدهاشمی نائب رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران و صابر فیضی مدیرعامل این شرکت، اعضاء هیئت مدیره، مدیران شرکتهای مخابرات استانها و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.

سید مصطفی سید هاشمی در مراسم افتتاح مرکز توسعه فناوری اطلاعات ایران، سهم مخابرات را از اینترنت پرسرعت در کشور 33 درصد عنوان کرد و اظهار داشت: با راه اندازی این مرکز سهم مخابرات از خطوط اینترنت پرسرعت- DSL - افزایش می یابد.

نائب رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران با تاکید بر افزایش سهم مخابرات ایران در ارائه خدمات دیتا با راه اندازی این مرکز تصریح کرد: با راه اندازی این مرکز، از این پس سیاست های لازم برای مدیریت فناوری اطلاعات به صورت مشارکتی تبیین می شود .

وی گفت: با آغاز به کار مرکز توسعه فناوری اطلاعات ایران مدلی جدید برای مدیریت مشارکتی در بحث پهنای باند به وجود خواهد آمد.

سیدهاشمی به وجود رقبا در عرصه ارائه پهنای باند اشاره کرد و افزود: پهنای باند یکی از عوامل افزایش درآمد در مخابرات محسوب می شود که مرکز توسعه فناوری اطلاعات ایران می تواند در این راستا تاثیرگذار باشد.
2121

کد خبر 185497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =