۰ نفر
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۰
مردم، برندۀ‌ مناظرۀ روحانی-رییسی

به آقای روحانی پیشنهاد می دهم که به دعوت دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد پاسخ مثبت دهد زیرا علاوه بر اهمیت یافتن فایق آمدن بر رقیب در خانه ، فرصتی است تا با زیارت حضرت رضا (ع)، برای تشکیل دولت دوازدهم از حضرت ایشان کسب اجازه نمایند.

پیشتر هم نوشته بودم که روحانی به تنهایی یک "ابررسانه " است. تجربه های سیاسی - امنیتی، فعالیت های دیپلماتیک و سواد حقوقی، از ایشان فردی ساخته است که در بزنگاه ها ، تهدیدها را تبدیل به فرصت می کند.

زمانی که سید ابراهیم رییسی پیشنهاد مناظره " روحانی- احمدی نژاد" را داده بود، نمی دانست که چه پاس گل سه امتیازی به رقیب داده است.

تکراراین پیشنهاد در مناظره سوم روحانی را برآن داشت تا ضمن پاسخ اقناعی به این پیشنهاد، راه را بر وارد کردن ضربه آخر به رقیبی که نهادهای قدرتمند حاکمیتی را پشت سر خود می بیند ، مهیا سازد.

رییس دولت یازدهم به رییسی یادآور شد از آنجایی که همه یاران احمدی نژاد شاکله اصلی یاران، اهداف و برنامه های او را تشکیل می دهند ، حاضر است با او مناظره کند.

پس از آن بود که شماری از تشکل های دانشجویی و مدنی ، آمادگی خود را برای میزبانی مناظره "روحانی -رییسی"، اعلام کردند.

به آقای روحانی پیشنهاد می دهم که به دعوت دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد پاسخ مثبت دهد زیرا علاوه بر اهمیت یافتن فایق آمدن بر رقیب در خانه ، فرصتی است تا با زیارت حضرت رضا (ع) ، برای تشکیل دولت دوازدهم از حضرت ایشان کسب اجازه نمایند.

کد خبر 664798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  0 0
  لطفا به فساد نزدیکان رسیدگی بشه
 • بی نام IR ۰۵:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  0 0
  عالی بود ، احسنت
 • سروش IR ۰۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  0 0
  این تحلیل هات فوق العادس، اما کلمه بزنگاه، ابرارسانه و... را نباید می گفتی تا کار عادی جلوه کنه. از سوی یه آدم بی طرف.
 • بی نام A1 ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  0 1
  نیت خوانی به سبک جعفری چمازکتی؟؟رییس جمهورمستقرهم زیارت امام بروندوهم کسب اجازه برای تشکیل دولت وهم فایق آمدن از مناظرهراستی اگر رییس جمهور ابررسانه هست چراجهانگیری راباخودش آورد.اگرابررسانه است چرادستهایش هنگام پاسخ دادن می لرزد.
 • حقیقت A1 ۰۸:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  0 0
  فقط روحانی .....
 • سید IR ۱۳:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  0 0
  مگر دانشجویان داشنگاه فردوسی مشهد تافته جدابافته هستند ومگر امام رضا تنها مال شماهاست که ازایشان هزینه میکنید کاندیدا شما که برگردد وبگوید ازحق خودم میگذرم ولی ازحق امام رضا نمیتوانم بگذرم .چراامام رضا رامصادره میکنید چرابخاطر چندروز داشتن قدرت وثروت باهمه چیز وهمه کس بازی میکنید