فیلم | ناهار ساده: نون و انگور برای ۴ نفر، ۲۴۰۰۰ تومان آب می‌خورد!

اگر بخواهید برای یک خانواده ۴ نفره غذایی ساده تهیه کنید باید چقدر هزینه کنید؟ محاسبات عجیب ویدئوی زیر را ببینید.

 

 

6161

کد خبر 796664

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 7
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • مصطفی A1 ۰۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
    0 0
    جهت اطلاع عرض کنم انگور بالاترین قیمتش ۴۵۰۰ هست چرا جو گیر می شی گرون بهت فروختن
  • بی نام IR ۰۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
    1 0
    خداییش شما 30 لقمه غذا میخوری؟ اااااااااااااااااااااااا
  • بی نام IR ۰۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
    2 1
    شب ها اگه بخواین فقط نون و ماست بخورین، همین هزینه درمیاد.
  • بی نام A1 ۰۴:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
    0 0
    البته دولت محترم هم امسال هزينه غذاي كارمندان را 6100تومن اعلام كرد كه با برآورد اين خواهر گرامي كارمندان دولت روزانه فقط مي توانند يك وعده نون و انگور آنهم بدون پنير ميل كنند. چه دولت مهربوني داريم
  • بی نام A1 ۰۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
    0 0
    کاش بمیرم و راحت شم
  • بی نام A1 ۰۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
    1 0
    از ماست که بر ماست من از بیگانگان هرگز نه نالم که بامن هرچه کرد آن آشنا کرد
  • حسنعلی A1 ۱۸:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
    0 0
    من چند روز پیش 1.5 کیلو راسته گوسفندی خریدم کیلو 35 هزار تومن که 900 گرم گوشت کبابی لخت داد بهم که شد 55 هزارتومن، با اضافه کردن چربی و پیاز میشه برای 8 تا 10 نفر با این مقدار کباب کوبیده درست کرد، برنجش هم میشه حدود 15 هزار تومن، سایر مخلفات هم حدود 10 تومن نمیشه، یعنی با 70 هزار تومن میشه به 10 نفر چلو کباب داد، نفری 7 تا 8 هزار تومن، حالا نمیدونم ایشون چجوری برا 4 نفر نان و انگور 24 هزار تومنی سرو کردن، من که ترجیح میدم به جای نون و انگور 6000 تومنی چلوکباب 7500 تومنی بخورم.