تیتر سه وبلاگ‌ها

 • بیانیه گام دوم و واقعیت‌گرایی در سیاست خارجی

  بیانیه گام دوم و واقعیت‌گرایی در سیاست خارجی

  سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر استقلال سیاسی و مقابله با سلطه جوئی و سلطه پذیری و عدم تعهد در برابر قدرت های سلطه گر است.

 • از رایزنی‌های ظریف با مکرون استقبال کنیم

  از رایزنی‌های ظریف با مکرون استقبال کنیم

  برای پی بردن به اهمیت سفرهای آقای ظریف به کشورهای اروپایی باید به حوادث ماه‌های اخیر که در ایران و منطقه رخ داده است، توجه کرد.

 • همه در کنار ظریف هستیم

  همه در کنار ظریف هستیم

  بطور کلی تحریم های آمریکا اگر چه محدودیت ها و مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرده است لکن هم در عرصه داخلی و هم در عرصه بین المللی پیامدهای مثبتی هم برای ما در برداشته است.

 • دایره اصولگرایی را تنگ و محدود نکنیم

  دایره اصولگرایی را تنگ و محدود نکنیم

  در چند انتخابات گذشته اصولگرایان برای رسیدن به وحدت، سازوکارهای مختلفی را طراحی و اجرا کرده اند. در هر سازوکار هم تلاش شده احزاب و تشکل های سیاسی دارای مجوز کنار هم قرار بگیرند و به سمت ارائه یک لیست واحدی حرکت کنند.اما در اکثر موارد وحدت حداکثری ذیل این سازوکارها حاصل نشده است.

 • آفت‌های آخرین سال مجلس

  آفت‌های آخرین سال مجلس

  سال آخر مجلس کنونی با شرایط بسیار ویژه و حساس کشور مواجه شده به طوریکه امسال با سخت‌ترین تحریم‌های اقتصادی و مشکلاتی اعم از نرخ تورم، کاهش رشد اقتصادی، فاصله طبقاتی، فقر مواجهیم که اگر با همین آهنگ حرکت کنیم، هر چه به انتخابات مجلس نزدیک‌تر می‌شویم، حجم مشکلات افزایش پیدا خواهد کرد.

 • مغایرت محدود کردن دوره نمایندگی با عقل، شرع و قانون اساسی

  مغایرت محدود کردن دوره نمایندگی با عقل، شرع و قانون اساسی

  طرح جدید مجلس مبنی بر منع نمایندگی بیش از ۳ دوره متوالی، انتقادهایی را در پی داشت. به اعتقاد من اگرچه نمایندگانی که سه دوره در مجلس حضور دارند، می‌توانند در این فرصت، هر آن چه را که در توان دارند، ارائه دهند اما به هرحال این مسئله استثناهایی هم دارد.