تیتر سه وبلاگ‌ها

 • ما ویروس کرونا می‌گیریم و می‌میریم؟

  ما ویروس کرونا می‌گیریم و می‌میریم؟

  دو روز مانده به آغاز جشن‌های سال نو،‌ مردم یک شهر دچار یک بیماری مرموز و کشنده می‌شوند، تعداد قربانیان و مبتلایان کار را به جایی می‌رساند که مسئولان کل شهر را قرنطینه می‌کنند تا کسی اجازه ورود و خروج به این شهر را نداشته باشد.

 • خانم‌ها،آقایان! به ورزشگاه آزادی خوش آمدید!

  خانم‌ها،آقایان! به ورزشگاه آزادی خوش آمدید!

  ۱۸ مهر ۱۳۹۸،کمی بیشتر از ۳۵۰۰ نفر به ورزشگاه آزادی رفتیم، بازی را دیدیم، شادی کردبم، گل‌ها زدیم و برگشتیم!همین اندازه ساده، خوب و حتی معمولی. نه فحشی بود، نه رفتاری زننده، نه حتی چیزی بیشتر از آنکه هر روز کنار هم در خیابان و محل کار می‌بینیم.

 • برویم اینستاگرام «زیبا و لاغر» شویم و برگردیم!

  برویم اینستاگرام «زیبا و لاغر» شویم و برگردیم!

  این خبر یک خطی که «اینستاگرام اعلام کرده پست‌های مربوط به تبلیغ محصولات کاهش وزن و جراحی پلاستیک را حذف می‌کند» حرف‌ها برای گفتن دارد، به نظرم برای مخاطب ایرانی حتی کمی بیشتر.

 • آدم به آدم زنده است!

  آدم به آدم زنده است!

  سوژه خوبی است برای نوشتن یک فیلم‌نامه، رمان و یا عجالتا یک یادداشت؛ زنی ۸۱ ساله که تنها ساکن یک جزیره است.

 • با «هرزه» خطاب کردن کسی حجابش را سفت نمی‌کند

  با «هرزه» خطاب کردن کسی حجابش را سفت نمی‌کند

  اسفند سال ۱۳۵۷، کمتر از یک ماه بعد از پیروزی انقلاب، وقتی که اولین تیترها درباره اجباری شدن حجاب زنان در ادارات دولتی به صفحه اول روزنامه‌ها رفت، کمتر کسی فکر می‌کرد که این موضوع نه فقط در همان روزها که حتی سال‌ها بعد، به یک چالش بزرگ تبدیل می‌شود.

 • ماجرای اسنپ را تمام کنید!

  ماجرای اسنپ را تمام کنید!

  راننده اسنپ مسافر را بخاطر بدحجابی، وسط راه پیاده می‌کند،‌مسافر عکس و مشخصات راننده را در اکانت شخصی خودش در توئیتر منتشر می‌کند.ظاهرا اسنپ از او دلجویی می‌کند. انتشار مشخصات راننده تعرض به حریم شخصی او تعبیر می‌شود، راننده اعتراض می‌کند، اسنپ بیانیه می‌دهد، از راننده عذرخواهی می‌شود. دو قطبی مسافر اسنپ و راننده اسنپ در شبکه‌های مجازی شکل می‌گیرد. دوقطبی‌های دیگری نیز. دو قطبی حق با کیست،دو قطبی موافقان و مخالفان اسنپ، دو قطبی موافقان و مخالفان حجاب اجباری، اسم راننده و مسافر و تحریم اسنپ هشتگ می‌شود. خبر به رسانه‌های رسمی هم می‌رسد.راننده اسنپ گفت‌وگو می‌کند، توضیحاتش رسانه‌ای می‌شود...