تیتر سه وبلاگ‌ها

 • همیشه ردپای چین در میان است!

  همیشه ردپای چین در میان است!

  «اجساد در معابر انباشته شده بود. برای عبور از کوچه ها باید از میان اجساد می گذشتی. دیگر امیدی به یکساعت زندگی وجود نداشت. شهر بوی تعفن گرفته بود.»

 • آیت الله مایک و داستان دنباله دار اخبار جعلی!

  آیت الله مایک و داستان دنباله دار اخبار جعلی!

  فقط سه هفته از بی اعتبار شدن رسانه های داخلی در ماجرای سقوط هواپیمای اوکراینی گذشته است اما آنها باز هم از انتشار اخبار اشتباه درس نمی گیرند.

 • اعتمادی که مدتهاست بر باد رفته

  اعتمادی که مدتهاست بر باد رفته

  بزرگترین سرمایه رسانه‌ها، اعتماد عمومی است و هیچ عامل دیگری به این اندازه در موفقیت و اثرگذاری رسانه‌ها تاثیرگذار نیست.

 • ترامپ و تئوری بازی‌ها

  ترامپ و تئوری بازی‌ها

  با آنکه انتظار می‌رفت پس از ترور سردار سلیمانی، آمریکا در موضع دفاعی قرار گیرد اما دونالد ترامپ در 48 ساعت گذشته بر شدت حملات خود به ایران افزوده و در توئیت‌هایی دیوانه وار، ایران را به حمله نظامی تهدید می کند. مقامات کشورمان نیز اگرچه از انتقام سخن گفته اند اما تهدیدهای ترامپ، تندتر و عینی تر بوده است.

 • عبور از خط قرمز؛ پاسخ ایران به حمله آمریکا چه خواهد بود؟

  عبور از خط قرمز؛ پاسخ ایران به حمله آمریکا چه خواهد بود؟

  روابط پرتنش ایران و امریکا در دو سال اخیر، تنها یک جرقه برای آغاز یک درگیری بزرگ کم داشته و اکنون این جرقه در عراق زده شده است.

 • مضحک‌ترین سوال مخالفان برجام

  مضحک‌ترین سوال مخالفان برجام

  مضحک‌ترین سوالی که در اتاق فکر مخالفان برجام طراحی شده و توسط کارگزاران رسانه ای آنها از طرفداران برجام پرسیده می شود و از فرط مضحک بودن، اتفاقا در تخطئه استدلال برخی طرفداران برجام نزد «عوام» کارساز بوده، این پرسش انحرافی است که «آیا شما متن کامل برجام را خوانده اید که از آن دفاع می‌کنید؟»!

 • در حاشیه تغییر امامان جمعه

  در حاشیه تغییر امامان جمعه

  تصویری از امام جمعه جدید اهواز منتشر شده که او بدون محافظ و راننده در یکی از محروم ترین محلات اهواز کنار مردم روی زمین نشسته و به درد دل آنها گوش می کند. امروز نیز در خبرها اعلام شد امام جمعه جدید همدان ماشین ماکسیما را پس فرستاده و گفته از خودروی معمولی استفاده می کند.

 • حاشیه سوال برانگیز در باره آزادی یک جاسوس

  سخنگوی قوه قضاییه اصرار دارد که نزار زکا به درخواست میشل عون رئیس جمهور (متحد حزب الله) و سیدحسن نصرالله و با وساطت او آزاد و به لبنان تحویل داده شده.