جمهوری آذربایجان یکی از مقاصد محصولات دانش‌بنیان شرکت‌های استان آذربایجان‌غربی

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: شرکت اروم نیروتوان از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری استان صادرات محصولات دانش بنیان خود را به جمهوری آذربایجان آغاز کرده است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علی محمدنیکبخت با اشاره به اعزام تعدادی از شرکت های مسقر به تور فناوری جمهوری آذربایجان توسط پارک علم و فناوری اظهار کرد: در این سفر طبق رایزنی‌های انجام‌گرفته جهت فروش محصولات دانش بنیان شرکتهای مستقر در پارک، تفاهم نامه ای فی مابین شرکت اروم نیرو توان و شرکت INTERNERQO از این کشور منعقد شد.

وی ادامه داد:  به دنبال انجام مفاد این تفاهم نامه، قرار است شرکت اروم نیرو توان اولین محموله محصولات دانش بنیان و تجهیزات خود به این شرکت را انجام دهد.
سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی درباره محصول صادره شده، گفت: طراحی خازن های صنعتی با آرایش ستاره زمین شده از سال ۱۳۸۹ و به منظور کاهش معایب موجود در طراحی بانک خازنی در شرکت اروم نیرو توان کلید خورد، به این ترتیب نسل جدیدی از خازنها به منظور کاهش توان راکتیو و اصلاح ضریب توان، کاهش تلفات کابلی، کاهش درصدی از تلفات انرژی اکتیو، بهینه سازی مصرف برق طراحی و ساخته شد.
نیکخبت  ادامه داد: خازن های صنعتی تولیدی این شرکت از سه سری خازن با توان های کم که بصورت ستاره به هم متصل شده اند و می توان از این نوع خازن ها بصورت تک فاز و دو فاز نیز بهره برداری نمود.

46
 

کد خبر 1290458

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =