۰ نفر
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
ضرورت توانمندسازی افراد پاک و سالم

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان بر لزوم توانمندسازی افراد پاک و سالم جامعه برای مقابله با اعتیاد تاکید کرد و گفت: باید زمینه توانمندسازی این افراد فراهم شود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، مجتبی بیرانوند در پلدختر با اشاره به وضعیت اعتیاد جامعه گفت: دنیا نگاهش را به مبارزه با اعتیاد تغییر داده است و مثل گذشته نگاه صرفاً مقابله‌ای به مبارزه با اعتیاد ندارد بلکه در تدابیر خود مبارزه، کنترل و مدیریت را جایگزین قرار داده است که ما نیز به عنوان حاکمیت، هم باید خودمان به سمت کنترل و مدیریت این بحران برویم و هم مردم را به به این سمت سوق دهیم.

تدابیر و اقدامات فرهنگی و پیشگیری زمینه را برای توانمندسازی افراد سالم و پاک


وی افزود: باید با تدابیر و اقدامات فرهنگی و پیشگیری زمینه را برای توانمندسازی افراد سالم و پاک جامعه که اکثریت جامعه را شکل می‌دهند فراهم کنیم. دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: گزارش‌های ارائه شده در کمیته‌های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پلدختر قانع‌کننده بود ولی کافی نیست.


دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر استان در پایان اظهار کرد:  در خیابان‌ها دسترسی آسان به مواد مخدر مشاهده می‌شود و باید در رابطه با موضوعاتی مانند تغییر جنسیت و زنانه شدن اعتیاد و کاهش سن اعتیاد تلاش مضاعفی انجام شود و در جلسات آینده اقدامات، آمار و ارقام بهتری ارائه شود.

46

کد خبر 1295548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =