پرداخت ۱۴ میلیارد ریال پاداش به مشترکین برق استان چهارمحال وبختیاری

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ضمن اشاره به ضرورت همکاری و مشارکت مردم در برنامه های پاسخگویی بار صنعت برق گفت : در راستای تحقق اهداف طرح های مدیریت مصرف بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال پاداش به مشترکینی که در طرح های کاهش پیک بار مشارکت داشتند پرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان ، مجید فرحزاد با بیان این توضیح که بیشترین پاداش پرداخت شده ، متعلق به مشترکین بخش کشاورزی به میزان ۸۷۰۰ میلیون ریال بوده است گفت : سهم پاداش مشترکین همکار بخش صنعتی نیز بالغ بر ۴۳۴۰ میلیون ریال می باشد.

مهندس فرهزاد پرداخت این مشوق ها را در تعرفه انشعابات برق کشاورزی ، صنعتی ، اداری ، مشترکین دارای مولد خود تامین (دیزل ژنراتور) و ایستگاهای cng عنوان کرد و افزود : پرداخت این مشوق ها با اعمال تخفیف در صورت حساب برق مصرفی انجام می گیرد.

وی در ادامه افزود : سهمیه شرکت توزیع برق استان در اجرای برنامه های پاسخگویی بار از سوی شرکت توانیر ۲۸.۲ مگاوات تعیین شد که ماکسیمم عملکرد این شرکت نسبت به عدد تعیین شده ۳۳.۹ مگاوت بوده است

گفتنی است پیک بار حادث شده در استان ۳۶۸ مگاوات در شانزدهم مرداد ماه راس ساعت ۱۷ رقم خورد که در همان روز سقف پیک تعیین شده ۳۹۶ مگاوات بود .

46

کد خبر 1344838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =