۰ نفر
۱۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۳

سه عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در استان البرز رونمایی شد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان البرز، غلامحسین رنجکش با اعلام این خبر اظهار داشت: تدوین این کتاب‌ها به همت معاونت ادبیات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان البرز انجام شده است.

وی ادامه داد: این کتاب‌ها با هدف ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و حماسه‌سازی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع از کیان جمهوری اسلامی انجام شده است.

این مسئول اظهار داشت: این اداره کل پس از تشکیل انجمن و کارگاه نویسندگان دفاع مقدس و کارگاه آموزشی شعر دفاع مقدس در استان البرز اقدام به برگزاری چند جشنواره ادبی در حوزه شعر و خاطره نویسی و همچنین جلسات متعدد نقد و بررسی کتاب کرد که حاصل آن چاپ چند‌ عنوان کتاب و نشریه است.

رنجکش گفت: سه عنوان کتاب رونمایی شده با عناوین، ظهر آبی حنظله به روایت نادر ادیبی و قلم فاطمه دهقان نیری درباره خاطرات وی از حماسه گردان حنظله در عملیات والفجر مقدماتی است.

وی افزود: همچنین سمفونی برف و سنگ و سکوت به روایت و نویسندگی برات عزیزی و بازنویسی خسرو عباسی درباره عملیات بیت المقدس 2 و سومین اثر نیز پشت خاکریز شامل 10 خاطره از رزمندگان دفاع مقدس سه کتاب رونمایی شده در استان البرز است.

6060

کد خبر 155007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =