براساس اظهارات وزیر نفت دولت نهم، وی شرکت ملی نفت را با تولید 4 میلیون بشکه در روز تحویل گرفته اما طی دوران مدیریت وی بر مسند نفت رکورد تولید 4 میلیون و 230 هزار بشکه به ثبت رسیده است.

 غلامحسین نوذری با حضور در کافه خبر تاکید کرد : من هر کاری تحویل می گیرم وضعیت اونموقع را ثبت می کنم ما با تولید روزانه4 میلیون بشکه شرکت ملی نفت را تحویل گرفتیم. اما طی دوران مدیریت من رکورد 4میلیون 230 هزار بشکه درروزهم داشتیم.ضمن اینکه ظرفیت تولید ما 4 میلیون 300 هزار بشکه بود.

به گفته وزیر اسبق نفت،  شنیده ام که متاسفانه تولید نفت ما به زیر 4 میلیون رسیده است که کسانی که در کار تولید نفت هستند خوب می دانند که واقعا افزایش حتی هزار بشکه ای تولید نفت چقدر دشواراست و برای رسیدن به برنامه و جبران افت تولید کنونی راه دشواری در پیش رو داریم.

نوذری ابراز نگرانی کرد : بالاخره میادین بزرگ ما در نیمه دوم عمر خود هستند که این یکی از مسائل مهم است. بخشی از این کاهش تولیدناشی از عدم تزریق گاز است. اما بخش اصلی این مساله به نوع نگرش و نگاه به تولید بر می گردد. باید بدانید چاه چه رفتاری دارد. مخزن چه رفتاری دارد. ما مخزن را زنده می دانیم. باید بدانیم که باید این موجود زنده باید چگونه برخورد کرد.

متن کامل این گفت وگو را اینجا بخوانید.

/221/39

کد خبر 167782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • احمد DE ۲۳:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۳
  0 0
  شما دوباره در پی کشف مشکلات دولت هستید!!! از محاسن دولت بگویید بابا!!!!
 • بدون نام CH ۱۹:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۴
  0 0
  چی بگیم شما چراغ فوه بنداز و اگر چیزی دیدی بگو ما و ملت چیزی ندیدیم