۱ نفر
۳۰ مهر ۱۳۸۸ - ۰۴:۰۱

یکصد هزار نفر از زنان ایتالیا در اعتراض به رفتار غیراخلاقی "سیلویو برلوسکونی " دست به تظاهرات زدند و وی را متهم به آزار دادن زنان کردند.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه ایتالیایی "لا ریپوبلیکا "، حدود یکصد هزار نفر از زنان ایتالیا در اعتراض به رفتار غیراخلاقی "سیلویو برلوسکونی " دست به تظاهرات زدند و وی را متهم به آزار دادن زنان کردند.

پس از آنکه برلوسکونی در یک مناظره تلویزیونی زنده به "رزی بیندی " نماینده زن پارلمان ایتالیا توهین کرد و به او گفت: زیبایی شما بیش از هوش شماست.

حدود یکصد هزار زن ایتالیایی دادخواستی را علیه این رفتار توهین آمیز برلوسکونی به امضا درآوردند.

اظهارات وی از طریق یک تماس تلفنی با برنامه تلویزیونی زنده که بیندی در آن حضور داشت صورت گرفت و به بیندی اعلام کرد: زیبایی شما بسیار بیشتر از هوش شماست.

یکصد هزار زن معترض ایتالیایی در دادخواستی که علیه برلوسکونی ترتیب داده بودند و آن را به امضا درآوردند، پیام‌هایی را نیز نوشتند که برخی از آنها حاوی این مطالب بود: این مرد (برلوسکونی) ما را آزرده است. وی را متوقف کنید. زنان توسط یک رهبر ناامید کننده آزرده می‌شوند.

"گیوانا ملاندری "، یکی از وزرای سابق کابینه ایتالیا در اعتراض به این رفتار توهین آمیز برلوسکونی اعلام کرد که برلوسکونی بیش از آنکه مودب باشد دراز است.

اخیرا نیز خبری منتشر شد که برلوسکونی چندی پیش در جشن هجدهمین سالگرد تولد دختر یکی از دوستان خود شرکت کرد و در آن به وی گردنبند الماس و طلا هدیه کرد، حال آنکه طبق گفته همسر برلوسکنی، وی هرگز برای شرکت در جشن تولد فرزندان خود وقت نداشته است.

وی پس از آن نیز در پی ادامه ارتباط‌های نامشروع خود با چندین زن و دختر که عمدتا هنرپیشه یا مانکن بودند، این افراد را به پست‌ها و مقام‌های سیاسی ایتالیا رساند و بدین ترتیب توجه رسانه‌ها را بیش از پیش به خود معطوف کرد.

در آخرین مورد از رسوایی‌های اخلاقی فاش شده از برلوسکونی نیز مشخص شد که وی در ویلای خصوصی خود جشن و میهمانی را برپا کرده که در آن دختران و زنان زیادی حضور داشته‌اند

داریو فرانچینی رئیس حزب دموکرات نیز به دنبال توهین اخیر برلوسکونی به بیندی خواستار عذرخواهی وی از این نماینده زن شد.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 21016

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =