۰ نفر
۱ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۲

بیشتر از اینکه به نام «علیرضا جهانشاهی» شناخته شده باشد معروف به طلبه سیرجانی است. طلبه‌ای که پیش از این به دلیل راهپیمایی اعتراضی دستگیر و محکوم شده است.

به گزارش خبر آنلاین ،حجت الاسلام علیرضا جهانشاهی همزمان با سالروز حضرت زهرا (س) از مسجد جمکران در قم عازم تهران شد تا یک بار دیگر ضمن اعتراض به عدم برخورد با دانه درشت‌های مفاسد اقتصادی رهنمون‌های مقام معظم رهبری را یادآور شده و تلنگری باشد برای مدعیان عدالتخواهی.

وی عصردیروز- شنبه - بعد از ترک حرم مطهر امام خمینی (ره) در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در شهر ری توقف کرده تا با همراهی تعدادی از طلاب و دانشجویان عدالتخواه که به گفته او از شهرهای مختلف با وی یک صدا شدند خواسته هایش را پیگیری کند.

حجت الاسلام جهانشاهی که در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) حضور داشت در گفت و گو با خبرآنلاین درباره اینکه شنیده شده تعدادی از نمایندگان مجلس از وی برای حضور در مجلس دعوت کرده‌اند با بیان اینکه هنوز برنامه‌ای برای حضور در مجلس ندارم گفت: یکی از گزینه‌های ما حضور در مجلس بود ولی فعلاً قصد داریم که همین جا منتظر بمانیم و تا ضرورت پیدا نکند به مجلس نرویم. انتظار داریم که این مسئله همین جا ختم شود و مسئولین اینجا آمده و به مطالبات ما رسیدگی کنند.

وی با اشاره به نامه‌ای که چند ماه گذشته خطاب به نمایندگان مجلس نوشت تصریح کرد: بعد از این نامه برخی از نمایندگان مجلس از جمله آقای فدایی و دیگر اعضای کمیسیون اصل نود [مجلس] وارد قضیه شدند و پیشنهاد دادند که ما از طریق اصل نود شکایت از دادگاه ویژه روحانیت را پیگیری کنیم.

جهانشاهی با بیان اینکه سه ماه پیش شکایتی را تقدیم کمیسیون اصل نود مجلس کردیم گفت: تقریباً پانزده روز پیش به ما خبر دادند که نظر آقای نکونام به عنوان نایب رئیس این کمیسیون این است که ما صلاحیت رسیدگی به این موضوع را نداریم.

این طلبه سیرجانی در خصوص هدفش از این اقدام گفت: هدف من از این اقدام مبارزه با ظلم و فساد نهادینه شده در برخی مسئولین، عدالت خواهی و این که رهنون‌های مقام معظم رهبری زمین نماند، است.

متن کامل این گفت و گو را فردا در خبرآنلاین بخوانید.

کد خبر 63472

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =