تیتر سه وبلاگ‌ها

 • نمک به زخم سیل‌زدگان نپاشید

  نمک به زخم سیل‌زدگان نپاشید

  بارندگی‌های کم سابقه اخیر باعث شد خسارات فراوانی به مردم استان‌های مختلف به ویژه لرستان و خوزستان وارد شده و موجی از رنج، آزردگی و غم در این مناطق به وجود آورد.

 • وقتی منافع ملی در میان نزاع‌های سیاسی ذبح می‌شود

  وقتی منافع ملی در میان نزاع‌های سیاسی ذبح می‌شود

  این روزها هر کس در این کشور حرف می‌زند، گویی با زمین و زمان دعوا دارد.

 • نقش مردم وفادار ایران در شکست جنگ روانی آمریکا

  نقش مردم وفادار ایران در شکست جنگ روانی آمریکا

  مردم حق شناس و وفادار ایران اسلامی بار دیگر حماسه‌ای ماندگار و خیره‌کننده در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال برپا کرده و جلوه‌هایی با شکوه از همبستگی، همدلی، بالندگی و پویایی یک ملت را به نمایش گذاشتند.

 • ریشه تندروی در کشور باید سوزانده شود

  ریشه تندروی در کشور باید سوزانده شود

  رفتار وحدت شکنانه امام جمعه کرج و جریانات تندرو در این شهر که موجب لغو سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهر شد، دوباره پیامدهای تلخ رفتارهای تندروانه دلواپسان را در فضای سیاسی و افکار عمومی مطرح کرد.

 • برجام را آتش بزنیم یا نزنیم؟

  برجام را آتش بزنیم یا نزنیم؟

  مرتضی داستانی: به بهانه سومین سال اجرایی توافق برجام، هجوم تازه‌ای علیه دولت مبنی بر لزوم خروج ایران از برجام آغاز شده است.

 • موسوی‌خوئینی‌ها و پا جای پای احمدی‌نژاد

  موسوی‌خوئینی‌ها و پا جای پای احمدی‌نژاد

  مرتضی داستانی: گفت‌وگوی اخیر آقای موسوی‌خوئینی‌ها با ایرنا علیه هاشمی‌رفسنجانی، سر وصدای زیادی در محافل سیاسی و فضای رسانه‌ای ایجاد کرده است.*

 • تلاش دشمن برای تشدید نارضایتی عمومی

  تلاش دشمن برای تشدید نارضایتی عمومی

  مرتضی داستانی: دشمنان کینه‌توز جمهوری اسلامی از یک‌سو با فشارها و تحریم‌های اقتصادی و سیاسی و مشغول کردن مسئولان کشور به پیامدهای ناشی از تحریم‌ها و از دیگرسو با تبلیغات رسانه‌ای و بزرگ‌نمایی مشکلات اقتصادی و اجتماعی، به دنبال ایجاد و تشدید نارضایتی در میان مردم ایران هستند. *

 • هاشمی، هدیه امام خمینی(ره) به ملت ایران

  هاشمی، هدیه امام خمینی(ره) به ملت ایران

  مرتضی داستانی: در آستانه دومین سال ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی فرزند برومند امام راحل و یار دلسوز و فداکار مردم و رهبری هستیم. *

 • اعتراضات دی‌ماه ۹۶ فراموش شده است

  اعتراضات دی‌ماه ۹۶ فراموش شده است

  مرتضی داستانی: حوادث دی‌ماه سال ۱۳۹۶که از مشهد و به بهانه اعتراض به افزایش قیمت‌ها آغاز و به شهرهای مختلف کشیده شد، تصور می شدآموزه‌های زیادی  برای کنشگران سیاسی کشور داشته باشد.

 • خواص و اعتماد به اخبار نادرست

  خواص و اعتماد به اخبار نادرست

  مرتضی داستانی: یکی از معضلات بزرگ فضای سیاسی و فرهنگی جامعه ما امروز رواج پدیده بداخلاقی و انتشار مطالب غیر واقع و یا ناقص و تقطیع شده است.

 • تبدیل گفتمان تضعیف دولت به همراهی با دولت

  بعد از انتخاب غیرمترقبه دکتر حسن روحانی به ریاست‌جمهوری در سال ۱۳۹۲ و بازگشت اعتدالگرایان و بخشی از اصلاح‌طلبان به مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی کشور، گفتمان رایج جمهوری اسلامی در سال‌های پس از انقلاب که تضعیف دولت حرام است و از بیانات امام راحل سرچشمه گرفته بود، جای خود را به گفتمان مچ‌گیری، زمین‌زدن و شکست دادن دولت داده بود. این جابه‌جایی گفتمانی باعث شد در این سال‌ها فرصت‌های خوبی که در داخل و خارج کشور پدید آمده بود از دست برود و حتی برخی از آن‌ها تبدیل به تهدید شود.