روزنامه رسالت در سرمقاله خود با عنوان« پایگاه اجتماعی اصولگرایان» نوشت:

* اصرار بر دو دوستگی اصولگرایان و حتی استقبال از تکثر سیاسی در این جریان با چه هدفی صورت می پذیرد و کسانی که این موضوع را هدایت می کنند چه رویایی در سر دارند؟
*سه جریان عمده از چند پارگی اصولگرایان استقبال می کنند: 1- ائتلاف جریان اصلاح طلب و کارگزاران 2- گروه انحرافی 3- اپوزیسیون و دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی
*ائتلاف جریان اصلاح طلب و کارگزاران که فعالیت های انتخاباتی خود را به شکل چراغ خاموش آغاز کرده است به عنوان رقیب اصلی اصولگرایان، با علم به یکپارچگی پایگاه اجتماعی اصولگرایان طبیعی است که از شکسته شدن رای نامزدهای اصولگرا به خصوص در شهرهای بزرگ استقبال کنند. این جریان به همین منظور تلاش می کند بدون تابلو مشخص وارد عرصه شود و تا آخرین لحظه با طرح فریب شرط گذاری و یا تحریم انتخابات، آمدن یا نیامدن خود را در هاله ای از ابهام قرار می دهد. چرا که آنها معتقدند حضور شناسنامه دار و چراغ روشنشان منجر به انسجام جریان اصولگرا می شود. دوم خردادی ها رویای فتح جنگی را در سر می پرورانند که رقیب آنها پیش از رسیدنشان از درون چند تکه شده باشد و منازعات درون گروهی رمقی برای ادامه رقابت برای وی باقی نگذارده باشد.
*گروه انحرافی نیز اگر چه وزن چندانی در انتخابات آینده مجلس نداشته و حاضر است حتی با گروه های اصلاح‌طلب علیه اصولگرایان متحد شود، بدیهی است برای اثبات این حرف که رای دولت فعلی متعلق به این جریان است و ربطی به اصولگرایان ندارد از شکسته شدن رای جریان اصولگرا و دامن زدن به اختلافات جبهه متحد و جبهه پایداری ابایی ندارد.
/29217
کد خبر 186379

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام MY ۲۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۰۳
    8 0
    خوب شد که گفتید تا تنور انتخابات گرم شه اما چه کنم که دم خروس را باور کنم یاقسم کیهان ؟ "در صحنه واقعی سیاست ایران پارامتری به نام اصلاح​طلبی وجود ندارد"؟؟؟؟؟