دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر این‌که باید خرده‌گیری‌ها را کنار گذاشت، گفت: اگر بخواهیم خرده‌گیری کنیم، همه ما یک مشکلی داریم.

به گزارش خبرآنلاین، آیت الله مهدوی کنی که پیش از این از اعضای جبهه پایداری خواسته بود به  وحدت اصولگرایان بپیوندند، بار دیگر  در سخنانی ضمن تاکید بر امیدواری بر وحدت اصولگریان گفت:«باید خرده‌گیری‌ها را کنار گذاشت چرا که گر حکم شود که مست گیرند در خانه هر آن که هست گیرند، بنابراین اگر بخواهیم خرده‌گیری کنیم همه ما یک مشکلی داریم. »

چند روز قبل هم آیت الله در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب روشنای علم در واکنش به برخی اظهارنظرها گفت:«من می‌گویم که نباید از سوابق افراد نبش قبر کنند، چون نبش قبر در اسلام حرام است. پس مقصود من این بود که نبش قبر نکنند بلکه جنبه‌های مثبت افراد را بنگرند تا از نیروهای مفید بتوانیم استفاده کنیم.»

 رئیس مجلس خبرگان رهبری پیش از این هم در نشست جبهه متحد اصولگرایی با بیان اینکه « باید برخی خرده​گیری​ها را باید کنار بگذاریم و در برابر دشمنان داخلی و خارجی یکی باشیم»، افزوده بود:« احساس می​کنم رهبری هم از این خرده​گیری​ها راضی نیستند. جدایی ما خوب نیست و ممکن است اتفاقات بدی بیفتد و آرا به حد کافی برای ما نباشد.»

آیت االله مهدوی کنی در جدید ترین گفت وگو درباره وضعیت جبهه پایداری و پیوستن این جبهه به  اصولگرایان با بیان این‌که باید این بحث را از خودشان بپرسید، به ایسنا گفت: ما به وحدت اصولگرایان امیدوار هستیم.

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با بیان این‌که وجود اختلافات در بین اصولگرایان امر بدی است، اظهار کرد: البته این اختلافات به معنای دعوا نیست، ولی بالاخره آنطور که باید همدلی وجود داشته باشد نیست.

مهدوی کنی افزود: وی همچنین درباره مساله تشکیل کمیته‌ای 2 نفره از سوی جبهه پایداری و جبهه متحد اصولگرایان گفت: در این مورد قرار گذاشته نشد، بلکه پیشنهادی بود که مطرح شود و قرار نیست چنین اتفاقی بیفتد.

پیش از این حجت الاسلام سید رضا تقوی در گفت وگو با خبرآنلاین از تشکیل کمیته 2+2 اعلام بی اطلاعی کرده بود و گفته بود:«من از کمیته 2+ 2 خبر ندارم. ما8+7 را به رسیمت می شناسیم.»

/212 212

 

کد خبر 186483

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =