تیتر سه وبلاگ‌ها

 • پیاده‌روی، روی اعصاب بازنشستگان!

  پیاده‌روی، روی اعصاب بازنشستگان!

  قصه پر غصه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و اخبار ضد و نقیض منتشره پیرامون آن درچهارماه اخیر به ماراتن پیاده روی روی اعصاب کارگران بازنشسته در شرایط سخت گرانی‌های افسارگسیخته تبدیل شده و روح آنها را آزرده است.

 • بازنشستگان در انتظار تصمیم عادلانه

  بازنشستگان در انتظار تصمیم عادلانه

  وزارت کار طی اطلاعیه ای روند مصوبه دولت برای افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را اعلام کرد بدون آنکه در مورد علت تغییر مصوبه شورای کار عالی کار و هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی در دولت توضیح قانع‌کننده‌ای ارائه کند.

 • سیدمحمود دعایی؛ خاطره انگیزترین دیدارها

  سیدمحمود دعایی؛ خاطره انگیزترین دیدارها

  درگذشت تاسف بار فرهیخته ارجمند، بزرگ مطبوعات ایران، حضرت حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود دعایی، مرد بزرگ، عارف، بیریا، صادق و متواضع مطبوعات را به اهالی مطبوعات تسلیت عرض می کنم.

 • بهت و نگرانی بازنشستگان تامین اجتماعی!

  بهت و نگرانی بازنشستگان تامین اجتماعی!

  بعدازظهر پانزدهم خرداد وزیر جوان رفاه با اعلام مصوبه هیئت وزیران در خصوص حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی میلیون ها سالمند منتظر را به بهت فرو برد؛

 • ماجراهای ۴۲۰۰ تومانی لعنتی

  ماجراهای ۴۲۰۰ تومانی لعنتی

  هنوز غول چراغ جادوی جهانگیری دراقتصاد ایران سه ماهه نشده بود که در یادداشت -۲۶ تیرماه ۹۷-در همین ستون تحت عنوان" این ۴۲۰۰تومانی لعنتی"  ابعاد فساد آفرین این مولود نامبارک در اقتصاد ایران را برشمردم؛ اماکوگوش شنوا؟!

 • ۳ قوه درباره رفع موانع تولید گزارش بدهند

  ۳ قوه درباره رفع موانع تولید گزارش بدهند

  تصویب قانون تسهیل صدور مجوز کسب و کار در مجلس شورای اسلامی، گام بزرگی در پشتیبانی و مانع زدایی از تولید و حذف امضاهای طلایی بود.-