تیتر سه وبلاگ‌ها

 • دومینوی قیمت‌ها در بازار بی‌مهار!

  دومینوی قیمت‌ها در بازار بی‌مهار!

  نگرانی گرانی در بازار بی مهار کشور فزاینده و فراگیر شده است. دومینوی قیمت ها هرگونه ثبات را از بازار گرفته است و با تغییر قیمت هر کالا ، سایر خدمات و کالاها تاثیر پذیرفته و قیمت آنها نیز دچار نوسان می شود .

 • ارز چند نرخی؛ موریانه انبان اقتصاد ایران

  ارز چند نرخی؛ موریانه انبان اقتصاد ایران

  تیرماه سال گذشته در یادداشتی تحت عنوان «این ۴۲۰۰ تومانی لعنتی » روند به اصلاح تک نرخی شدن ارز بدون تمهیدات لازم و تبدیل آن به وضعیت « چند نرخی » و فساد ورانت ناشی از آن را نقد کردم(*) .

 • پس از باران!

  پس از باران!

  بهار با باران آغاز شد، اما این بار آسمان خشمگین بغض چندین ساله خود از بدرفتاری ما با طبیعت را چند روزه فروریخت و سیل اشک آسمان همه چیز را با خود برد !

 • درخت‌هایی که دیگر نیستند!

  درخت‌هایی که دیگر نیستند!

  این روزها شور درختکاری شهرها و روستاهای کشور را فرا گرفته است.

 • ضرورت آرایش جنگی در بودجه ۹۸

  ضرورت آرایش جنگی در بودجه ۹۸

  بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ اکنون در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در جریان است و نمایندگان ملت با دقت، وسواس و با توجه به شرایط خاص کشور بودجه رابررسی و تصویب می‌کنند. همه صاحب‌نظران وضعیت کنونی کشور را شرایط جنگ اقتصادی می‌دانند، بنابراین بودجه سال ۹۸ باید متفاوت و متناسب با آرایش جنگی در عرصه اقتصاد کشور باشد.

 • افزایش حقوق پلکانی، ریزش طبقه متوسط

  افزایش حقوق پلکانی، ریزش طبقه متوسط

  سیدجلال فیاضی: ۱- با کاهش ارزش پول ملی و گرانی سرسام‌آور کالاها و خدمات، مردم در تنگنای اقتصادی جدی هستند و تقریبا همه نیازهای مردم نسبت به سال گذشته بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

 • ‍ شرکت‌های دولتی را واگذار کنید!

  ‍ شرکت‌های دولتی را واگذار کنید!

  سیدجلال فیاضی: تقدیم لایحه بودجه از سوی رئیس جمهور به مجلس ، فضای جامعه را به سوی بررسی دخل و خرج کشور در سال آینده معطوف نموده و چشم اندازاقتصاد ایران در سال ۹۸  را فراروی صاحبنظران قرار دارد.

 • بدون محافظم هرگز!

  بدون محافظم هرگز!

  بیش از ده ماه پیش دبیر شورای عالی امنیت ملی پایان ضرورت حفاظت از مسئولان و شخصیت‌ها را اعلام کرد و گفت: «مسئولان کشور هیچ نیازی به محافظ ندارند و در امنیت کامل قرار دارند». شمخانی تصریح کرد: «اکنون حفاظت شخصیت‌ها جنبه تشریفاتی دارد و به آن نیازی نیست ».