تیتر سه وبلاگ‌ها

 • مسائل داخلی اولویت گفت‌وگوی ملی باشد

  مسائل داخلی اولویت گفت‌وگوی ملی باشد

  مسائل داخلی در اولویت گفت‌وگوی ملی است و ما باید به عنوان یک ملت واحد در درون خودمان انسجام ایجاد کنیم و تفرقه‌ها و اختلافاتی را که در بین‌مان ایجاد شده از بین ببریم.

 • تحقق شعار سال فقط وظیفه دولت است؟

  تحقق شعار سال فقط وظیفه دولت است؟

  در کشور باید از جوانان استفاده شود و جلوی فرار مغزها گرفته شود. سیاست گذاری‌ها خیلی مهم است و در جهت هماهنگی با شرایط اقتصادی باید باشد.

 • میراث ماندگار جامعه کبیره

  میراث ماندگار جامعه کبیره

  یادداشتی به مناسبت شب شهادت حضرت امام هادی(ع)

 • فرصت‌ها و حسرت‌های انقلاب ۴۰ ساله

  فرصت‌ها و حسرت‌های انقلاب ۴۰ ساله

  «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» شعار اصلی انقلاب اسلامی بود و به عنوان اولین دستاورد انقلاب اسلامی ایران، می‌توان به استقلال سیاسی برای خارج شدن از زیر یوغ استعمار غربی،اشاره کرد.

 • مقصر کیست؟

  مقصر کیست؟

  امام خمینی(ره) جمله معروفی دارند که فرموده‌اند: «میزان رای ملت است» و معنایش این است که وقتی دولتی بر سر کار می‌آید که با رای اکثریت ملت انتخاب شده، باید آن دولت را حمایت کنیم.

 • خطیب جمعه، سخنگوی ملت

  خطیب جمعه، سخنگوی ملت

  محسن غرویان: تریبون نماز جمعه نباید جناحی شود، موضوعی که در جذب مخاطب بسیار تاثیرگذار است.

 • اتحاد فرهنگی، لازمه وحدت اسلامی

  اتحاد فرهنگی، لازمه وحدت اسلامی

  محسن غرویان: همزمان با استعمار و مشکل های سیاسی میان مسلمانان از طرف برخی اندیشمندان طرح اتحاد شیعه و سنی به وجود آمد که معمار بزرگ انقلاب با نامگذاری فاصله میان ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول سالروز میلاد حضرت محمد(ص) به نام هفته وحدت از آن به عنوان ضامن حفظ یکپارچگی ملی در ایران و دیگر کشورها نام بردند.

 • ویژگی‌های منحصربه‌فرد یک پیاده‌روی جهانی

  ویژگی‌های منحصربه‌فرد یک پیاده‌روی جهانی

  محسن غرویان: پیاده‌روی اربعین یک میتینگ سیاسی است که شیعیان از طریق آن علاقه خود به امام حسین (علیه السلام) را به نمایش جهانی درآورده و جلوی چشم جهانیان می‌گذارند که این بسیار ارزشمند است.

 • هدف مخالفان دولت روحانی

  بعد از دو استیضاح و سئوال از رئیس‌جمهور این شائبه در فضای سیاسی مطرح شد که نمایندگان مخالف آقای روحانی مترصد از نصاب انداختن دولت هستند اما معتقدم آنها نمی‌توانند این کار را انجام دهند. این افراد از سال ۹۲ تاکنون به مدت ۵ سال از رئیس جمهور شدن آقای روحانی عصبانی هستند و به طُرق مختلف سعی می‌کنند به دولت فشار بیاورند اما از آن طرف آقای روحانی هم‌چنان پایگاه مردمی و محبوبیت حداکثری خود را حفظ کرده و انتخابات‌های گذشته هم همین را نشان می‌دهد.

 • حربهٔ دولت پنهان علیه دولت روحانی

  کشور بیش از هر زمان دیگر نیاز به آرامش و انسجام درونی دارد. حسن روحانی در گذشته و در گفت‌وگو با مردم نشان داده است که به دنبال ایجاد این آرامش و تلاش در راه منافع مردم است. در شرایط فعلی نباید کشور را دچار تشنج روحی و روانی کنیم و آرامش را برهم بزنیم. باید به همین دولت کمک کنیم تا در زمان باقی‌مانده به سیاست خارجی و اقتصاد خدمت کند و بتواند بحران‌های پیش‌آمده را برطرف کند.