تیتر سه وبلاگ‌ها

 • ایدز و اطلاع‌رسانی شفاف به جامعه

  ایدز و اطلاع‌رسانی شفاف به جامعه

  در فضای مه آلود رسانه ای و نبود اطلاعات شفاف، به موازات بالارفتن ناآرامی و ترس ممکن است اعتماد عمومی مردم نسبت به برنامه های پیشگیرانه نظام سلامت کشور نیز کاهش یابد.

 • مردم، مراقب خودشان باشند

  مردم، مراقب خودشان باشند

  یکی از ویژگی‌های جوامعی که نشاط اجتماعی در آنها بالا نباشد، فشارهای اقتصادی زندگی مردم را تحت الشعاع خودش قرار داده باشد و از طرفی مهارت‌های مرتبط با کنترل خشم و تاب آوری اجتماعی در جامعه و بین مردم نهادینه نشده باشد، می‌تواند از عوامل موثر مرتبط با افزایش آمار نزاع و درگیری در جامعه باشد.

 • اثرات روانی عدم انتشار اخبار روستای چنارمحمودی

  اثرات روانی عدم انتشار اخبار روستای چنارمحمودی

  هر زمان که یک خبر ناگوار در جامعه منتشر می‌شود، طبیعتا آثار مخرب روانی روی ذهن مردم خواهد گذاشت.

 • چرا مردم زود عصبانی می‌شوند؟

  چرا مردم زود عصبانی می‌شوند؟

  در دین اسلام همواره به مدارا کردن مردم با یکدیگر و کنترل خشم تاکید شده و از نشانه های خرد بعد از ایمان مدارا کردن است، در حالی که امروز تاب آوری مردم نسبت به کنترل خشم‌شان کم شده و این موضوع به ترویج و افزایش نزاع در جامعه منجر می‌شود.

 • تبعات کل کل در رانندگی

  تبعات کل کل در رانندگی

  آمار بالای تصادفات جاده‌ای و تعداد کشته‌ها و زخمی‌ها در جاده‌ها در چند دهه گذشته همواره یکی از دغدغه‌های مردم و مسئولان بوده و هست.

 • همه باید پاسخگو و تحت نظارت باشیم

  همه باید پاسخگو و تحت نظارت باشیم

  بسیاری از ما تجربه مشابهی از این موضوع داریم که پدر و یا مادرمان در دوران کودکی، نوجوانی و جوانی و حتی بزرگسالی پولی به ما می‌دادند تا خرید کنیم. وقتی بر می‌گشتیم می‌پرسیدند: چه چیزی خرید کردید؟ چقدر شده بود؟ چقدر مانده؟