۰ نفر
۹ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
خدمت به محرومین، جنگ با دشمن است

امروز اگر مردم غزه با گروهی به نام حماس ایستادگی می کنند با تاسی از رشادت های شما بسیجیان و پدران شما است

معاون هماهنگ کننده قرارگاه حضرت ابوالفضل (ع) خوزستان ؛ امروز خدمت به محرومین جنگ با دشمن است و این جهادی با روش دیگر و برای دفاع از حریم محرومین است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین: سردار فلاحی معاون هماهنگ کننده قرارگاه حضرت ابوالفضل (ع) خوزستان تجدید بیعت بسیجیان سپاه حضرت ولی عصر (عج) با فرماندهی معظم کل قوا در رزمایش جهادگران فاطمی ۳ بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان در شهرستان کرخه گفت: امروز خدمت به محرومین جنگ با دشمن است و این جهادی با روش دیگر و برای دفاع از حریم محرومین است.

وی افزود: انتظار می رود از این ظرفیت بسیج به نحو احسن استفاده کرد و پشتیبانی شوند؛ امروز جوانان آمدند تا حماسه ای دیگر در عرصه دیگر انجام دهند؛ ساخت خانه های محرومین و آزادی زندانیان جرایم غیر عمد، حرفه آموزی و توزیع جهیزیه در نهادی به نام بسیج تقویت می شود و باید از این فرصت استفاده گردد و خود را مهیا کرد تا انتظارات رهبر برآورده شود.

سردار فلاحی همچنین گفت: امروز اگر مردم غزه با گروهی به نام حماس ایستادگی می کنند با تاسی از رشادت های شما بسیجیان و پدران شما است.

به گفته سردار فلاحی مقاومت فلسطین نیز با همین تفکر ایستادگی کردند، این در حالی است که اسراییل ۷۵ سال بر سر مردم بمب ریخت و مردم فقط با سنگ مقاومت می کردند.

او به جنگ 6 روزه اعراب با اسراییل اشاره کرد و یادآور شد: در مقطعی از زمان تمام کشورهای عربی جمع شدند تا جبهه واحدی علیه اسراییل تشکیل دهند و به صورت غیر مستقیم نیز با اسراییل جنگیدند اما در نهایت، کمتر از یک هفته توانایی مقاومت داشتند و به عقب رانده شدند.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه حضرت ابوالفضل (ع) می گوید: در این مدت شکستی که اعراب متوجه شدند غولی از اسراییل ساخت که انگار نمی شود با او جنگید و مقاومت کرد، اما مقاومت با حرکتی یک شبه؛ طوفان الاقصی تمام اقتدار نظامی و عملیاتی اسراییل که طی چند دهه گذشته به وجود آمد را در هم شکست و این نشان دهنده وعده صادق خداوند است که «گروهی کوچک می تواند بر لشکری بزرگ پیروز شود.»

این مقام نظامی همچنین متذکر شد که برخی می گویند ۲۰ هزار نفر کشته شدند، اما برای هر چیزی باید بهایی پرداخته شود، برای امنیت و عزت و پایداری باید هزینه‌ای پرداخت شود همانطور که ما در ۸ سال دفاع مقدس هزینه دادیم، اما خاک ندادیم.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1843057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =