جمهوری اسلامی ایران به گواه همه کارشناسان و تحلیلگران، امن ترین کشور در منطقه پرآشوب خاورمیانه است.

به گزارش خبرآنلاین، این امنیت حاصل هوشمندی و درایت رهبری، حضور مردم در صحنه و کاردانی و لیاقت دولت مردان و قوای نظامی و نیروهای مسلح کشورمان است که همگی در کنار یکدیگر این امنیت و ثبات را برای کشور به ارمغان آورده اند.

بدون شک ضعف در هریک از این بخش ها می تواند منجر به نتایج ناخوشایندی از جمله برهم خوردن امنیت و ثبات ملی شود.

رهبر معظم انقلاب نیز در سخنرانی به مناسبت روز کارگر بر حضور حداکثری ملت شریف ایران پای صندوق های رأی تاکید کردند و گفتند: « ملت عزیز بدانند حضور در انتخابات در موضوع امنیت ملی تعیین‌کننده است و اگر مردم پای صندوق‌های رای بیایند، کشور در امنیت باقی خواهد ماند.»

پس از اخذ نظرات مخاطبان و خوانندگان محترم خبرآنلاین در خصوص این سوال که می توانید آنها را اینجا بخوانید، خبرآنلاین تصمیم گرفته است این سوال را با کارشناسان و اساتید حوزه بین الملل و نیز با دیپلمات ها و سفرای سابق کشورمان مطرح کرده و نظر آنها را جویا شود. از این رو آنچه از فردا یا ساعاتی دیگر به تدریج درخروجی خبرآنلاین و صفحه دیپلماسی و بین الملل خواهید دید در همین راستان تدارک دیده شده است.

شما همچنان می توانید با رجوع به این لینک نظرات خود را به این سوال که «مشارکت بالا در انتخابات ریاست‌جمهوری چگونه امنیت کشور را افزایش می‌دهد؟» به صورت کامنت ارسال کنید.

4949

کد خبر 665695

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =