تیتر سه وبلاگ‌ها

 • مسأله برجام و مسأله مذاکره با آمریکا

  مسأله برجام و مسأله مذاکره با آمریکا

  فضای روانی موجود در جامعه ایران پس از انتخابات آمریکا به سود تکانه‌های مثبت اقتصادی است و دولت در فرصت باقی مانده باید از این فضا نهایت استفاده را کند.

 • علائم حیاتی در برجام

  علائم حیاتی در برجام

  در دوران دفاع مقدس با وجود تحریم‌ها و شرایط وخیم اقتصادی شاهد بودیم هرگاه یک پیروزی در عرصه دیپلماسی رخ می‌داد مردم جشن می‎گرفتند، اما امروز به دلیل دور شدن بخشی از مسئولان از اصول اصلی انقلاب شاهد نوعی بی تفاوتی در میان مردم در قبال پایان «تحریم تسلیحاتی» هستیم.

 • مکانیسم ماشه و ضرورت جلوگیری از شکل‌گیری شرایط اضطرار در منافع ملی

  مکانیسم ماشه و ضرورت جلوگیری از شکل‌گیری شرایط اضطرار در منافع ملی

  کشورهایی که با منت کار مبادله پولی با ایران را انجام می‌دهند موظف هستند با دریافت درصدهای نجومی، حقوق مأموران ترامپ را پرداخت کنند. این اتفاق یکی از هزاران واقعیت تلخی است که تحریم برای جمهوری اسلامی ایران به بار آورده است.

 • مجلس جای رفتارهای هیجانی نیست

  مجلس جای رفتارهای هیجانی نیست

  بنده به عنوان فردی که در مقام قانونگذاری در مجلس شورای اسلامی حضور داشتم، این روزها ضمن فعالیت در بخش دانشگاهی کشور، همچنان به فراخور موضوعات مختلف، برخی از اخبار مجلس یازدهم را دنبال می‌کنم.

 • به یاد دو دیپلمات و سیاستمدار امین نظام

  به یاد دو دیپلمات و سیاستمدار امین نظام

  هیچگاه فکرش را هم نمی‌کردم روزی اتفاقی بیفتد و سر و کله بیماری‌ای به نام کرونا در این کشور پیدا شود که دو تن از همکاران خوبم را که خاطرات خوبی را با آنها داشتم از من بگیرد و کشور از وجود خدمات آنها محروم شود.