تیتر سه وبلاگ‌ها

 • پرسشی عمیق‌تر به جای نزاع‌های زرگری درباره حدادعادل

  پرسشی عمیق‌تر به جای نزاع‌های زرگری درباره حدادعادل

  مصاحبه ای تلویزیونی سرکار خانم ماهروزاده، همسر دکتر حداد عادل، در فضای رسانه ای، مخالفان وموافقان بسیاری را برانگیخت تا به تجزیه و تحلیل مسائلی مربوط به شخص دکتر حداد و خانواده وی بپردازند.

 • سبقت گرفتن فضای مجازی در عدالتخواهی

  سبقت گرفتن فضای مجازی در عدالتخواهی

  صورت مسئله را پاک کردن و مرتبط کردن تمام مشکلات اجتماعی را به خارج از مرزها و دشمنان حواله دادن، ادبیاتی است که دیگر مقبولیت عمومی ندارد و گویندگان چنین ادعاها هم به خوبی می دانند، دادن آدرس های غلط موجب تنفرعمومی شده تا اینکه بخواهد راه فراری باشد برای گویندگان بی مخاطب.

 • از زمین‌خواری تا ایران‌خواری

  از زمین‌خواری تا ایران‌خواری

  در طول سال های گذشته و بویژه سی سال اخیر واژ های - رانت خوار ، زمین خوار ، کوه خوار ، ریز خوار و درشت خوار ، آدمخوار ، بانک خوار و... زیاد شنیده می شود.

 • حراج تهران یا حراج غرور مردمان؟!

  حراج تهران یا حراج غرور مردمان؟!

  حراج تهران در نهایت افتخار اعلام کرد که در پایان یازدهمین حراج موفقیت‌آمیز خود، به رقم کل فروش ۴۲۰.۰۴۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال دست یافت.

 • قانون‌گذاری برای مردم یا علیه مردم!

  قانون‌گذاری برای مردم یا علیه مردم!

  نمایندگان مجلس در روز یک‌شنبه برابر با دوم تیرماه سال جاری به منظور الحاق موادی به قانون اجرای اصل 49 قانون اساسی تصویب کردند: "هریک از شهروندان و سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند اطلاعات خود در خصوص اموال نامشروع اشخاص این بخش را به دادستان کل کشور اعلام کنند".

 • آقای باهنر، از مردم عذرخواهی کنید یا بپذیرید!

  آقای باهنر، از مردم عذرخواهی کنید یا بپذیرید!

  نقدی کوتاه از زبان مردم به سخنان ناعادلانه آقای باهنر

 • سوراخ‌ها را ندیدیم!

  سوراخ‌ها را ندیدیم!

  در یکی از پرونده‌ها یی که وکالت فردی را عهده دار بودم با مرد کهنسالی در کاخ دادگستری آشنا شدم که در زمان ساخت، کارگر کاخ بوده است، بعد از مدت کوتاهی صحبت، اشاره جالبی به زمان افتتاح کاخ داد گستری داشت که به نظرم یادآوری اش به دلایلی که خواهم نوشت بی فایده نباشد.

 • بلوغ در پاسخ دکتر ظریف

  بلوغ در پاسخ دکتر ظریف

  در فضای مجازی مشاهده کردم جناب وزیر خارجه در پاسخ به شکایت آقای علی کریمی فوتبالیست نامی ایران زمین، در خصوص خبری که حکایت از افتخار جناب دکتر ظریف از اینکه بابت حمایت از ملت فلسطین تحت فشار هستیم توضیحی را منتشر کرده بودند.