در دقایق پایانی نیمه اول نیمار گل دوم بارسا را در شرایط مشکوک به آفساید و به هم ریختگی دفاع رئال به ثمر رساند تا تقریبا نسخه تیم بی برنامه بنیتز در نیمه اول پیچیده شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ال کلاسیکو رفت این فصل لالیگا امشب در حالی در وزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد که یک فاجعه به تمام معنا برای رئالی ها رخ داد. باخت 4-0 در خانه مقابل حریف دیرینه و دشمن همیشگی اتفاقی است که مطمئنا خون هواداران رئال برای بیرون کردن رافا بنیتز را به جوش می آورد.
بازی از همان ابتدا هجومی آغاز شد و نبود مسی در ترکیب اصلی بارسا هم باعث نشد خط دفاع رئال در امان بماند. لوییز سوارز دقیقه 11 برنابئو را غرق در سکوت کرد و به بنیتز و یارانش نشان دا چقدر کار سختی پیش رو دارند. بعد از این گل رئال هجومی شد اما در به ثمر رساندن گل موفق نبود. در دقایق پایانی نیمه اول نیمار گل دوم بارسا را در شرایط مشکوک به آفساید و به هم ریختگی دفاع رئال به ثمر رساند تا تقریبا نسخه تیم بی برنامه بنیتز در نیمه اول پیچیده شود.
همه فکر می کردند رئال نیمه دوم متحول شود. اما نشد که نشد. فقط بعد از یک حمله جدی از این تیم در شروع نیمه دوم، در دقیقه 53 آندرس اینیستا روی همکاری فوق العاده با سوارز گل سوم را هم وارد دروازه ناواس کرد. اینیستا گل خودش را زد و بعد از آن جای خود را به لئو مسی داد. مسی با حضور در زمین بارسا را هجومی تر کرد و همین باعث شد لوییز سوارز در دقیقه 74 برای دومین بار دروازه رئال را باز کند و نتیجه را 4-0 کند.
نتیجه ای که باورش برای رئالی های بهت زده در برنابئو خیلی خیلی سخت بود. بارسا به جز این 4 گل چند موقعیت مسلم گلزنی دیگر داشت که دوتای آنها توسط بازیکن جوان این تیم منیر الحدادی از دست رفت. البته درخشش کلودیو براوو هم بار ها رونالدو و بنزما را در گلزنی ناکام گذاشت.
رئال در خانه اینگونه مقابل بارسا تحقیر شد تا شاید خود رافا بنیتز هم متوجه شود حرف کارشناسان فوتبال مبنی بر اینکه او در حد و اندازه های رئال نیست، پر بیراه نبوده.

258 43

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =