تیتر سه وبلاگ‌ها

 • تلاش برای قانونی­‌کردن شورایاری

  تلاش برای قانونی­‌کردن شورایاری

  بررسی درخواست اولویت­دار طرح استفساریه بند «7» ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور

 • تصویب شتاب‌زده یک طرح عجیب در مجلس

  تصویب شتاب‌زده یک طرح عجیب در مجلس

  نمایندگان مجلس صبح روز ۱۳ آبان ۱۳۹۸ با تصویب طرحی دولت را ملزم کردند «سرفصل­های جنایات آمریکا را در کتب مدارس و دانشگاه ­ها» قرار دهد.

 • وکلا و دفاع از حقوق حرفه‌ای

  وکلا و دفاع از حقوق حرفه‌ای

  قطعا برگزاری دادرسی عادلانه و حکومت قانون آرزوی ملت‌ها در سراسر جهان است و ایران هم که یک تمدن کهن دارد در این راستا تلاش‌های فراوانی کرده است.

 • آقای رئیس‌جمهور! به این اعتراض رسیدگی کنید

  آقای رئیس‌جمهور! به این اعتراض رسیدگی کنید

  پدیده شگفت انگیزی به نام انتخابات شورایاری از سوی شورای شهر تهران در حال برگزاری است که مجوّزی در قانون اساسی و قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراها مصوب سال ۱۳۷۵ برای آن وجود ندارد.

 • آقای رییس‌جمهور! تسلیم روش‌های غیرقانونی نشوید

  آقای رییس‌جمهور! تسلیم روش‌های غیرقانونی نشوید

  با تصویب قانون ۱۱ فروردین ۱۳۰۴ خورشیدی در مجلس شورای ملّی و الزامی شدن به کاربردن نام  ماه­های پارسی فروردین، اردیبهشت ... ، دولت مکلّف گردید از نوروز ۱۳۰۴، تاریخ رسمی سالیانه کشور را برپایه روز اول بهار و سال خورشیدی تعیین و آن را در تمام دوایر دولتی اجرا نماید.

 • انتخابات، بی حق رأی

  انتخابات، بی حق رأی

  طرح موهوم «استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی» که تاکنون سه بار در سال های ۱۳۸۲، ۱۳۸۶ و ۱۳۹۴ در مجلس شورای اسلامی تصویب شده و در هر سه بار از سوی شورای نگهبان به دلیل مغایرت مصّوبات مجلس با قانون اساسی مردود اعلام شده است با شگفتی فراوان برای چهارمین بار روز ۱۹ آبان ۱۳۹۷ با امضای ۱۲۱ تن از کسانی که پایبندی به سوگندی که به احترام به قانون اساسی یاد کرده اند ندارند به هیأت رییسه مجلس تقدیم گردید.