ستاری فر دریافت حکم بازنشستگی و پایان دوران تدریس در دانشگاه را تایید کرد.

ساعاتی بعد از ابلاغ حکم بازنشستگی به محمدستاری فر استاد توسعه دانشگده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی در گفتگویی تلفنی اعلام کرد ابلاغ این حکم بسیار ناگهانی بوده و با فرایند طبیعی بازنشستگی اساتید دانشگاه همخوانی نداشته است.

ستاریفر گفت: براساس قانون اساتید دانشگاه بعد از سن شصت سالگی در صورتی که خود متقاضی بازنشستگی باشند با انجام مراحل اداری مربوطه از کار تدریس کناره گیری می کنند در حالی که بنده 57 سال سن دارم و هیچ درخواستی برای بازنشستگی از طرف من یا گروه ویا حتی از سوی د انشکده برای بازنشستگی بنده انجام نگرفته است.

وی در مورد این بازنشستگی ناگهانی گفت: به نظر می رسد اساتیدی که در جریان برگزاری امتحانات طی نامه ای درخواست کردند با دانشجویانی که در امتحانات شرکتت نکرده اند برخوردهای تنبیهی شدید صورت نگیرد از این طریق تحت فشار قرار می گیرند در حالی که این اقدام اساتید در راستای جلوگیری از آشفته شدن فضای دانشگاهها بوده وباعث شده است که فضای دانشگاهها به تشنج کشیده نشود.

قابل ذکر است محمد ستاری فر به عنوان رئیس سازمان برنامه وبودجه پیشنهاد اصلاح ساختار این سازمان را به سمت سازمانی توسعه گرا مطرح کرد و با اجرای این برنامه، اولین رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور محسوب می شود.

کد خبر 38627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امیر US ۱۱:۵۱ - ۱۳۸۸/۱۰/۳۰
  0 0
  واقعا چه میشود گفت! فقط امیدوارم خدااخروعاقبت این مملکت را به خیر کند.
 • بدون نام IR ۱۵:۳۱ - ۱۳۸۸/۱۰/۳۰
  0 0
  ایشان یکی از تنظیم کنندگان سند چشم انداز بیست ساله هستند!
 • بدون نام IR ۲۱:۱۲ - ۱۳۸۸/۱۱/۰۲
  0 0
  اميرآقامگر معني آزادي رانمي داني لطفا بيشترمطالعه كنيد دولت آزاداست هركاري دلش خواست بكنداما مردم .....؟