۰ نفر
۱۲ اسفند ۱۳۸۷ - ۱۳:۱۶

امروز صف های فروش صنایع بورسی افزایش یافت.

گروه اقتصاد: امروز نیز شرکت های  فولادی، پتروشیمی و سنگ آهنی در صف های فروش قرار گرفتند و هیچ اقبالی هم برای جمع آوری صف نداشتند. در این میان معامله 360 هزار سهمی چادرملو 2.4 واحد در افت شاخص تاثیر گذاشت.

سقوط برخی نمادهای دارویی تا درصد منفی، صف سنکین فروش برای  ایران ترانسفو وبد اقبالی نمادهای بانکی از دیگر اتفاقات امروز بورس بود.شاخص کل نیز در پی تاثیر منفی چادر ملو و بانک پارسیان با 10 واحد کاهش به رقم 8216 واحد رسید.
بیش از 10 میلیون سهم بانک ملت امروز با حمایت  در دقایق آخر معامله شود و حتی قیمت به 1060 ریال نیزرسید.اما بانک پارسیان تنها دقایق ابتدایی بازار خریدار داشت و با  3 میلیون سهم در صف فروش به کار خود پایان داد.
نمادهای دارویی نیز امروز با نوساناتی همراه بودند که تشکیل صف فروش برای دارویی سبحان، سقوط البرزدارو تا درصد منفی، عرضه صف داروسازی کوثر و نوسانات زیاد قیمتی کیمیدارو از آن جمله بود. استحکام صف 600 هزار سهمی دارویی لقمان نیز از دیگر نکات بارز بود. در نمادهای برقی نیز امروز شاهد ریزش صف خرید نیرو ترانس و کاهش نرخ آن تا درصد منفی بودیم اما خریداران توانستند رونق را در معاملات این نماد حفظ کنند. به نظر می رسد که این نماد با معاملات جذابی در روزهای آینده روبرو باشد اما این احتمال نیز وجود دارد که با ادامه بی اقبالی به ایران ترانسفو، وضعیتی مشابه این نماد بیابد. در نمادهای صنعت برق، امروز تنها اقبال نسبی به الکتریک خودرو شرق مشهود بود.

 وضعیت نمادها

 بر اساس گزارش مدیریت بازار ،امروز نماد معاملاتی پنج شرکت آماده انجام معامله شدند.بر این اساس نماد شرکت های سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران، داده پردازی ایران و گسترش صنایع و خدمات کشاوزی با توجه به اعلام پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29/12/1388 ، شرکت بین المللی محصولات پارس با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 31/6/1388 ،شرکت فنر سازی خاور با توجه به اعلام پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29/12/1388 و پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مبنی بر انتخاب اعضای هیأت مدیره بازگشایی شدند.

کد خبر 4654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =